7.kapitola

31. srpna 2010 v 11:07 | Lily |  Pobertové na lyžařském kurzu
Tak a je tu po velice dlouhé době další kapitola - promiňte neměla jsem moc čas - byla jsem na táboře, dovolený apod..  takže tuhle kapitolu věnuji své spolubydlíví Anit, že to se mnou 3 týdny vydržela.. :) Díky

Když všichni došli za profesorem Brumbálem, který jim ukázal kde si můžou půjčit sáně." Ještě Lily, Jamesi - naslovíčko prosím vás" Lily s Jamesem tedy zamířili k řediteli." Co potřebujete..? " otázal se James. "Vzhledem k tomu, kolik Vám všem je jsem se s profesory rozhodl, že se večerka posune o jednu hodinu. Tedy v 11 musí být všichni na pokojích, a to si mohou klidně povídat, zkrátka musíte být na chatkách a nedělat nějaký velký rozruch.." řekl Brumbál a Lily přikývla. " A teď jdeme na tu sejovku" "Ehm.. pane profesore. Je to sjezdovka"řekl James a Brumbál se usmál: " Děkuji pane Pottere.."
Když se studenti z Bradavic shromáždili na sjezdovce, kde na ně čekal profesor Brumbál s 3 instruktory."
" Vážení studenti z Melbournské střední" začal jeden z instruktorů. Všichni studenti se na něj koukali s vykulenýma očima, až na Brumbála, který na ně jen mrkl a všichni se tedy začali chovat normálně. " Vítám Vás tady u nás. Mé jméno je James Black" Sirius a James se začali svorně smát. Instruktor se zeptal: Čemu se tady tito dva studenti smějí..?" " Nu, vzhledem k tomu, že jeden se jmenuje James a ten druhý má příjmení Black tak asi možná víte, proč.."
Instruktor se na Siriuse vyděšeně koukal.."Hele nejsi příbuznej s Regulusem Blackem..?"
Teď to nebyl instruktor Black kdo se koukal vyděšeně, ale byli to James a Sirius:" Cože? Jak to víte? On je můj bratr" řekl zakoktaně Sirius.. To už Sirius a instruktor měli veškerou pozornost.
" Ahoj synovče, jsem tvůj strýc.. Dneska si popovídáme.." řekl instruktor a pokračoval ve své přednášce. "Ty jo, nikdy jsem neslyšel, že by někdo v rodině se jmenoval James, v rodokmenu také není, jedině, že by ho matka vypálila jako mě.. " Tichošlápek se zarazil.." No jistě, je to ten James, kterého matka před 15lety vypálila, kvůli tomu, že si vzal nějakou mudlu. Tuším nějakou Lolu..  Dneska půjdeš se mnou a nesnaž se z toho vyvlíknout" řekl Sirius Jamesovi.
"Takže vezmeme to podle abecedy.. "řekl druhý instruktor, který se představil jako Hubert Merkur a třetí instruktor jen přikývl a ten se jmenoval Ambrosio Dudumo..
Když se abecední seznam dostal k Siriusovi, který se předvedl jako ten nejhorší z nejhorších tak ho zařadili do skupiny, těch kteří v životě na lyžích nestáli.Hned po Siriusovi byla na řadě Jenna Cleawaterová. Tu zařadili do skupiny středně pokročilých. Seznam pokračoval dále. Po několika jmnénech byla na řadě Lily. Tu instruktoři po parádních obloučích zařadili do skupiny těch nejlepších. Poté co někteří studenti byli rozřazeni se dostal na řadu Remus. Toho zařadili k Lily. Remus byl opravdu udiven. Po dalších asi 20lidech se dostal na řadu Peter:" Pane Blacku, já bych nechtěl lyžovat, já bych si raději vzal sáně.." Instruktor James přikývl a řekl mu, že mu potom tedy dá sáně. Pak se na řadu dostal James, který na to nikdy nestál a toho zařadili do skupiny těch nejhorších.. Sirius se začal hlasitě chechtat když ho tam zařadili a jen prohlásil: "Brácha, my jsme vážně uplně stejní" řekl a plácli si. A nakonec z té kouzelné sedmičky zbývala už jen Nina. " Slečno Summersová, jste na řadě" Nina tedy vyjela a udělala stejně parádní obloučky jako Lily takže automaticky postupovala do těch nejlepších. Jenně bylo sidce líto, že je sama z tý sedmičky, ale stejně byla ráda, že to takhle dopadlo..
Celý den jezdili a James se Siriusem se na tom dokonce naučili i stát. Jako instruktora dostali Siriusova strýce, od kterého se dozvěděli, že je to také kouzelník a že jen Melbournská střední je jen zástěrka, prý když viděl profesora Brumbála bylo mu jasné, že jsou z Bradavic kam před 20lety chodil také. Vysvětlil jim, že matka Siriuse ho vypálila vážně kvůli tomu, že si vzal dívku mudlovského původu a která se nejmenovala Lola, ale Lena..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je nejlepší pár

Bella & Edward 51.2% (43)
Alice & Jasper 28.6% (24)
Esme & Carlisle 8.3% (7)
Rosalie & Emmett 8.3% (7)
Jessica & Mike 1.2% (1)
Reneé & Phil 2.4% (2)

Komentáře

1 Lukáš T. Lukáš T. | 24. září 2010 v 19:16 | Reagovat

Chtěla jsi komentář, máš ho mít...ten blog byl označil za vcelku hezký...když už nic jiného a povídky víceméně za pěkné a originální... :) snažil jsem se o neutralitu, tak doufám, že jsem tě neurazil..

2 Áňa.. Áňa.. | 24. září 2010 v 19:22 | Reagovat

[1]: Děkuji.. Velice pěkné.. Jen dotaz - proč o neutralitu.. ? :D

3 ByrdGinger20 ByrdGinger20 | E-mail | Web | 2. listopadu 2011 v 15:03 | Reagovat

If you want to buy real estate, you would have to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a>. Moreover, my sister usually takes a secured loan, which supposes to be really firm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama