4.kapitola - informace

14. května 2010 v 15:38 | Lily |  Pobertové na lyžařském kurzu
A je tady 4.kapitola této povídky.. Tentokrát je věnování Kužimu a opět Niky...  Snad se Vám bude líbit

Když se ráno Pobertové vzbudili a šli na snídani potkali cestou ve společenské místnosti Lily, Ninu a Jenny. Právě se bavili o tom jaké asi bude Lilyino rande, které mělo ten den být.
" Ahoj holky" řekl James a Sirius se pousmál. Nina na něm doslova visela pohledem. "Nechcete jít s námi?" zeptal se Sirius. Dívky se zvedly z křesel a vyšli s nimi portrétem.

6:00 p.m. u holek v pokoji

" Jenny, co si mám vzít na sebe?" zeptala se Lily svojí kamarádky již po několikáté. " Lily, vem si na sebe třeba tyhle džíny, a tohle červený tričko"řekla Nina a tím ušetřila Jenny. "A co dál?" Ptala se Lily pořád dokola. Už bylo půl osmé když se konečně rozhodla co si vezme na sebe. " Nech si vlasy rozpuštěný"řekla Jenny, když Lily seděla u umyvadla a Nina ji česala a líčila. "Táák, hotovo " řekla po dvaceti minutách Nina. "Už mám jen deset minut, holky já se bojím" zanaříkala Lily. " Nikdy jsi nebyla tak nervózní" řekla Nina a zasmála se. Lily po ní hodila polštář a odešla s úsměvem na tváři.
Když došla před Buclatou dámu, právě odbíjelo osm hodin. James už tam stál :" Jsi přesná jako hodinky" řekl a Lily se na něj usmála." Co si dát třeba nějakou procházku po hradě?" zeptala se a on jen přikývl. " Víš Lily, já tě mám rád už od prvního okamžiku kdy jsem Tě spatřil tenkrát v bradavickém vlaku, v kupé ve kterém si seděla s náma.." " No to jsem byla na Tebe naštvaná, protože si urážel Snapea, kterej se na mě nakonec taky vykašlal" " Myslím, že jestli on jo, tak spousta ostatních lidí ne." Ještě se tak procházeli alespoň půl hodiny, až se James otočil k Lily a povídá:" Jestli se na Tebe někdo vykašlal a to bych mu nadoporučoval tak já ne, já Tě budu mít vždycky rád, Lily" řekl a Lily ho políbila. James byl ohromen, ale polibek jí opětoval, takto tam byli ještě chvíli až se ozvalo: ehm.. ehm.. slečno Evansová, Pane Pottere, co tady děláte, je již půl desáté a to je půl hodiny po tom co máte být na kolejích, jak mi toto vysvětlíte?" James i Lily se na příchozího podívali. Před nimi stála Minerva McGonagallová." Paní profesorko, jelikož jsme primusové tak jsme se rozhodli, že bychom měli jít zkotrolovat chodby, jestli se někdo po nic nepotlouká" řekla jedním dechem a začala rudnout. " Profesorka to nijak nekomentovala, otočila se a ještě křikla přes rameno" ale teď na kolej" řekla a odkráčela pryč. 
" Tak to by bylo" řekla Lily a začala se smát. Její smích byl tak nakažlivý, že se neudržel a začal se smát také. " Lily, chtěl jsem se Tě zeptat, je to asi moc narychlo a určitě mi řekneš ne, ale nechtěla by si se mnou chodit?" Lils jen vyjeveně koukala " Ráda" řekla prostě. Vzala ho za ruku a šli do společenské místnosti.

"Jak dopadlo rande?" zeptaly se holky ráno. " No, dobře" řekla a začala se červenat? " A?" " chodíme spolu." řekla už celá rudá Lily. V tu chvíli přišli do síně Pobertové. " Ahoj zlato" řekl James a sedl si vedle Lily. Ta se s ním chytla za ruku. Sirius se na ně koukal s mírným pobavením.
" Vážení všichni studentni ze sedmých ročníků. V pondělí vám odpadá 1.hodina a místo toho se sejdeme v místnosti za Čestným stolem. Děkuji.

Po snídani v pondělí se všichni sedmáci zvedli a došli do místnosti za Čestným stolem
" Vážení studenti.. Za dva měsíce, pojedeme na lyžařský kurz. Ale pouze ten kdo bude chtít. Takže pokud nechcete, tak mi do konce týdne pošlete sovu.. Za prvé. Všichni si tam lyže půjčí a zbytek informací Vám přijde sovou. Děkuji a teď již můžete na kolej.

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niky niky | 15. května 2010 v 14:45 | Reagovat

to už snad ani neí slov :-) opět dokonalééé :-* :-)  ;-)

2 Kláush Kláush | 22. května 2010 v 12:21 | Reagovat

Šikula :):) krásný ;) ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama